Bamarpol.pl

Pompy pneumatyczne

Wydajne pompy membranowe z certyfikatem ATEX 

Pompy membranowe zasilane sprężonym powietrzem przeznaczonych do najcięższych zastosowań w górnictwie. 

Pompowanie dużych cząstek stałych

Zawory klapowe zastosowane w pompach pozwalają na pompowanie cząstek stałych o dużych rozmiarach, nie powodując uszkodzenia urządzenia. Jeżeli znajduje się odpowiednia ilość cieczy, cząstki stałe zostaną przepompowane przez urządzenie.

 

Brak smarowania

W celu zapewnienia długiej żywotności urządzenia bez potrzeby smarowania, w pompach zastosowano części wykonane z trwałych materiałów o wysokiej odporności na zużywanie oraz niskim tarciu. Przekłada się to na duże oszczędności kosztu serwisowania oraz pomaga chronić nasze środowisko.

 

Wydajne zużycie powietrza

Pompy charakteryzują się niskim zużyciem powietrza w stosunku do wydajności, dzięki czemu nadmiar sprężonego powietrza może być wykorzystany do zasilenia innych urządzeń.

Długa żywotność

Do produkcji pomp użyto materiały o najwyższym stopniu trwałości, aby zapewnić długą żywotność urządzenia w najcięższych warunkach pracy.

Dowolne miejsce instalacji

Dzięki znakomitej wysokości ssania, pompy dają dużą dowolność w miejscu instalacji. Można je umiejscowić daleko od ruchliwych miejsc zachowując parametry pracy urządzenia. Ponadto pompy mogą pracować całkowicie zanurzone.

 

Łatwy serwis

W pompach zminimalizowano ilość części zamiennych, aby ułatwić serwisowanie urządzenia.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szybką dostawę części zamiennych.